Międzynarodowa konferencja "The Contemporary English Scientific Discourse"

W lipcu 2016 podpisane zostało porozumienie o współpracy akademickiej pomiędzy Narodowym Uniwersytetem Pedagogicznym imienia V.G. Korolenki w Połtawie (Ukraina) a Wydziałem Filologicznym UG. Współpraca zakłada między innymi: wymianę informacji o odbywających się na obu uczelniach konferencjach, seminariach, itd.; wspólną organizację spotkań naukowych różnego typu, wspólne ubieganie się o środki z funduszy finansujących naukę na realizację projektów naukowych ze szczególnym uwzględnieniem tematyki nauczania języków obcych. Koordynatorkami projektu są dr Maryna Zuyenko z Uniwersytetu w Połtawie i mgr Magdalena Bulińska z UG.

Data publikacji: poniedziałek, 19. Wrzesień 2016 - 08:32; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Wrzesień 2016 - 08:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka