fbpx Wolne miejsca / Zaproszenie na 25. międzynarodowy Kurs Letni, organizowany przez Academia Baltica k. Flensburga (26.06.-9.07.) | Wydział Filologiczny

Są jeszcze wolne miejsca na międzynarodowych warsztatach - kursie letnim, organizowanym przez Academia Baltica /Akademiezentrum Sankelmark bei Flensburg www.eash.de!

W tym roku spotkanie odbędzie się w dniach od 26 czerwca do 9 lipca, a temat wiodący brzmi Region - Nation - Europa.  Do udziału w dwutygodniowym kursie zaproszeni są studenci historii,  germanistyki (a więc i niemcoznawstwa), stosunków międzynarodowych i dziennikarstwa z 10 krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od lat gdańscy uczestnicy  wracają z Flensburga  pełni wrażeń i z nowymi kontaktami, zwłaszcza że w ramach programu organizowanych jest szereg wycieczek po pograniczu duńsko-niemieckim. Koszt uczestnictwa wynosi 70 Euro. Organizatorzy zwracają koszty podróży oraz zapewniają nocleg i wyżywienie na miejscu. Ośrodek jest położony w urokliwym miejscu nad jeziorem.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Helena Walczak
Treść wprowadzona przez: Helena Walczak