fbpx Dzień otwarty z WNS Global Services na UG | Wydział Filologiczny

Dzień otwarty z WNS Global Services na UG | Wydział Filologiczny

Dzień otwarty z WNS Global Services na UG

Zastanawiasz się, jakie są możliwości na rynku pracy dla absolwenta/studenta filologii germańskiej?

Co możesz robić po ukończeniu studiów poza tłumaczeniami lub pracą w szkole?

Przyjdź na spotkanie 13 kwietnia na godzinę 11:30 w auli 1.43 by dowiedzieć się jak wygląda obecny trójmiejski rynek pracy. Opowiemy Ci w jakich branżach studenci filologii najczęściej znajdują pracę i jak w praktyce wygląda ścieżka rozwoju w międzynarodowej firmie.

Doświadczeniem będziemy się dzielić z pierwszej ręki! Poznaj obecny rynek pracy z perspektywy specjalistów (m.in. absolwenta Collegium Językowego z tytułem magistra filologii niemieckiej oraz specjalisty ds. HR).

Zapraszamy na Dzień OtwartyWNS Global Services na Uniwersytecie Gdańskim!

Dowiedz się, jak skutecznie szukać pracy, gdy opuścisz gmach swojej uczelni.

Agenda:
11:30 – 12:00 Przywitanie z uczestnikami, przybliżenie specyfiki firmy WNS Global Services
12:00 – 13:00 Obecne trendy na rynku pracy, jakie możliwości czekają na absolwentów studiów filologicznych
13:00 – 14:00 Proces rekrutacji – jak wygląda, jak się do niego przygotować
14:00 – 15:00 Dyskusja i pytania