Spotkanie z prof. Stefanem Chwinem - laureatem Naukowej Nagrody Miasta Gdańska im. Jana Heweliusza za rok 2013

28 listopada 2014 (piątek) o godzinie 18.00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku Krystyna Chwin zabierze Państwa w piękną podróż w obrazach po życiu Stefana Chwina oraz wydarzeniach z niezwykłej historii rodziny Chwinów. Pokazane zostaną nigdy nie publikowane fotografie z archiwum rodzinnego, rysunki i rękopisy.

Uroczystość uświetni słowem o Laureacie prof. dr hab. Andrzej Ceynowa, Dziekan Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Profesor Stefan Chwin wygłosi Krótki wykład o Miłoszu, Szymborskiej i Darwinie.

Spotkanie związane jest z przyznaniem Stefanowi Chwinowi Naukowej Nagrody Miasta Gdańska im. Jana Heweliusza za rok 2013.

Data publikacji: środa, 26. Listopad 2014 - 11:34; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 29. Listopad 2022 - 13:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka