Wykład prof. dr. hab. Jerzego Tredera

Przy okazji spotkania studentów etnofilologii kaszubskiej z władzami Wydziału Filologicznego i przedstawicielami interesariuszy
zewnętrznych, które odbędzie się na Wydziale Filologicznym 5 grudnia 2014 r. (piątek) o godzinie 13.15 w sali Rady Wydziału (1.48).

odbędzie się wykład prof. Jerzego Tredera
Môl K.C. Mrągòwiusza w dzejach Kaszëbów i jich jãzëka

Informacja o kierunku etnofilologia kaszubska na Wydziale Filologicznym UG:
Rekrutacja na etnofilologię kaszubską zakończyła się 6 listopada. Na liście przyjętych jest 18 osób. Wśród studiujących (oprócz tegorocznych maturzystów) są trzy osoby 40+, pięć studiuje "drugi kierunek" (jako pierwszy studiują filologię polską, etnologię, archeologię, pedagogikę).
Pierwsze relacje z zajęć dydaktycznych zamieszczamy tutaj:

Data publikacji: poniedziałek, 24. Listopad 2014 - 15:36; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 5. Grudzień 2014 - 19:48; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka