Dzień Dziecka na Uniwersytecie Gdańskim

1 czerwca zbliża się wielkimi krokami, a to niezmiennie oznacza Dzień Dziecka - tego małego i nieco większego.
Z tej okazji zapraszamy na kampus Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku Oliwie (obok Biblioteki UG) - ul. Wita Stwosza 53, 80-308 Gdańsk, od godziny 11:00 do 19:00, gdzie czeka moc atrakcji:
- dmuchańce,
- konkursy zręcznościowe,
- orkiestra UG,
- laboratorium plenerowe,
- malowanie twarzy,
- gry terenowe,
- warsztaty instrumentalne,
- pokazy,
- nauka tańców…
…I wiele więcej! A jeśli ktoś zgłodnieje - zapraszamy do strefy foodtrucków, ciast i waty cukrowej.
Organizatorzy i partnerzy wydarzenia: Studenci dla Ukrainy – Pomagamy, Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego, RODM Gdańsk, ACK Alternator, Refectum - Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Resocjalizacyjnej UG, Międzywydziałowe Koło Naukowe UG „Politicus”, Gazeta Uniwersytecka, Studenckie Koło Naukowe KOS, Grupa SCIENCE-ART, Studenckie Koło Naukowe "Edukacja de novo" ("EDEN").
Przewidziane atrakcje przygotowane są w wariancie dwujęzycznym - polskim i ukraińskim.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 30. Maj 2022 - 08:37; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 1. Czerwiec 2022 - 08:49; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka