Szkolenie z ochrony własności intelektualnej

Wszystkie osoby, które z rozmaitych powodów nie zdołały wypełnić testu, będącego potwierdzeniem wzięcia udziału w szkoleniu z ochrony własności intelektualnej, będą miały okazję dopełnić swojego obowiązku raz jeszcze. Test należało będzie wypełnić po zalogowaniu się ze swojego studenckiego konta uczelnianego do właściwego zespołu na platformie MS Teams od godziny 7.00 w czwartek 23 czerwca do godziny 21.00 w piątek 24 czerwca. Test będzie można wypełnić tylko jednokrotnie! Przypominamy, że szkolenie z ochrony własności intelektualnej jest obowiązkowe i niezbędne do ukończenia studiów. W szkoleniu, zgodnie z obowiązującymi planami studiów, muszą wziąć udział wszyscy studenci pierwszego roku studiów zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Brak zaliczenia szkolenia z ochrony własności intelektualnej jest równoznaczny z nieuzyskaniem zaliczenia w danym semestrze.

Data publikacji: czwartek, 26. Maj 2022 - 17:15; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Czerwiec 2022 - 10:44; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka