Spotkania z Islandią

Instytut Skandynawistyki i Fennistyki na Wydziale Filologicznym UG zaprasza na wykłady na temat islandzkiej kultury Spotkania z Islandią, które odbędą się w czwartek 3 marca 2022, godz. 11.30-13.00.

W programie 2 wykłady:

• Branislav Bedi, Árni Magnússon Institute:  Introduction to Icelandic language and culture (wykład w języku angielskim);
  • dr hab Sebastian Konefał, prof. UG: Iceland/Hollywood  (wykład w języku polskim o kinie islandzkim).
Spotkanie odbędzie się w Sali Teatralnej na Wydziale Filologicznym UG, ul. Wita Stwosza 51.
Zapraszamy serdecznie.

Data publikacji: czwartek, 24. luty 2022 - 13:08; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 25. luty 2022 - 10:22; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka