Apel Władz UG

W związku ze zwiększającą się liczbą zakażeń koronawirusem apelujemy do społeczności akademickiej UG, w tym szczególnie do Studentów, o ograniczenie aktywności odbywających się poza uczelnią.
Jeśli decydujecie się na udział w nich – prosimy o bezwzględne przestrzeganie środków bezpieczeństwa jak: dezynfekcja rąk, noszenie maseczek, zachowywanie dystansu.
Nie możemy zabronić Wam uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych poza kampusami uniwersyteckimi. Wierzymy jednak, że liczy się dla Was nie tylko dobro własne. Wasze decyzje mają wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich członków społeczności akademickiej.
W imieniu władz rektorskich Uniwersytetu Gdańskiego
Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG

Data publikacji: piątek, 5. Listopad 2021 - 07:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 5. Listopad 2021 - 08:01; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka