Publikacja „Tygiel skandynawistyczny..."

Publikacja "Tygiel skandynawistyczny. Antologia studencko-doktorancka Instytutu Skandynawistyki i Fennistyki Uniwersytetu Gdańskiego" pod redakcją mgr Dominiki Bartnik-Światek oraz mgr Anny Klimont

Region nordycki to obszar inspirujący i różnorodny pod względem kulturowym i językowym – co pokazują w swoich artykułach autorzy antologii. W zbiorze tekstów młodzi badacze podejmują zagadnienia między innymi z dziedziny literaturoznawstwa, językoznawstwa, nauk o kulturze i nauk społecznych. Antologia powstała jako efekt zainteresowań badawczych doktorantów, studentów i absolwentów Instytutu Skandynawistyki i Fennistyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: wtorek, 19. Październik 2021 - 14:48; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 8. Listopad 2021 - 11:24; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka