Dr Piotr Maksymowicz laureatem Konkursu Polskiego Towarzystwa Badań nad Wiekiem Osiemnastym na najlepszą rozprawę doktorską

Kapituła Konkursu Polskiego Towarzystwa Badań nad Wiekiem XVIII dla autora najlepszej rozprawy doktorskiej dotyczącej szeroko ujmowanego osiemnastego wieku podjęła decyzję o przyznaniu nagrody dr. Piotrowi Maksymowiczowi za rozprawę doktorską Warszawski teatr operowy Wojciecha Bogusławskiego w latach 1778-1783, napisaną pod kierunkiem dr hab. Małgorzaty Jarmułowicz, prof. UG, z Instytutu Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UG .

Gratulujemy znakomitego doktoratu dr. Piotrowi Maksymowiczowi i promotorce.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 13. Październik 2021 - 12:40; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 15. Październik 2021 - 11:19; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka