fbpx Dr Piotr Maksymowicz laureatem Konkursu Polskiego Towarzystwa Badań nad Wiekiem Osiemnastym na najlepszą rozprawę doktorską | Wydział Filologiczny

Kapituła Konkursu Polskiego Towarzystwa Badań nad Wiekiem XVIII dla autora najlepszej rozprawy doktorskiej dotyczącej szeroko ujmowanego osiemnastego wieku podjęła decyzję o przyznaniu nagrody dr. Piotrowi Maksymowiczowi za rozprawę doktorską Warszawski teatr operowy Wojciecha Bogusławskiego w latach 1778-1783, napisaną pod kierunkiem dr hab. Małgorzaty Jarmułowicz, prof. UG, z Instytutu Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UG .

Gratulujemy znakomitego doktoratu dr. Piotrowi Maksymowiczowi i promotorce.

piątek, 15 października 2021 roku, 11:19