Mgr Jadwiga Bodzińska-Bobkowska w Masters of Didactics Advanced Program: Advanced Teaching and Tutoring Qualification track

Mgr Jadwiga Bodzińska-Bobkowska z Instytutu Filologii Romańskiej na Wydziale Filologicznym UG zakwalifikowała się do udziału w zaawansowanym kursie „Mistrzowie dydaktyki” realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój: Masters of Didactics Advanced Program: Advanced Teaching and Tutoring Qualification track.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które ukończyły kurs podstawowy u jednego z Partnerów ponadnarodowych projektu (University of Groningen, University of Ghent, University of Oslo, Aarhus University, University College London) potwierdzony certyfikatem oraz chcą poszerzyć swoje kompetencje w jednej z trzech ścieżek zaproponowanych przez Uniwersytet w Groningen, którzy opracował program kursu zaawansowanego.

Pani Magister serdecznie gratulujemy sukcesu oraz pasji!

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 5. Październik 2021 - 09:32; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 5. Październik 2021 - 09:33; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka