Zostań ambasadorem marki Filologiczny UG. Nabór studentów i doktorantów do wydziałowego Zespołu ds. promocji Wydziału

Drodzy Studenci i Doktoranci Wydziału Filologicznego, jesteście najlepszą żywą reklamą naszego Wydziału, dlatego Zespół ds. Promocji Wydziału Filologicznego, w składzie: dr hab. Joanna Jereczek-Lipińska, prof. UG, dr hab. Magdalena Horodecka, prof. UG, dr Aleksandra Wierucka, dr Tatiana Kananowicz, dr Marta Cebera, dr Anna Malcer-Zakrzacka, pragnie zaprosić Was do współpracy nad promocją Wydziału w swoim gremium m.in. nad projektami promocyjnymi i redagowaniem wydziałowych social mediów.

Co możecie zyskać:

• doświadczenie w prowadzeniu social mediowych profili instytucji (FB, Instagram lub inne, które zechcecie prowadzić i mieć z tego satysfakcję)
  • rozwój kreatywności i wiedzę o Wydziale
  • wpis w suplemencie do dyplomu
  • zaświadczenie o pracy w zespole
  • referencje dla pracodawcy
  • zaliczenie praktyk zawodowych (przy dłużej współpracy studenci specjalności innych niż nauczycielska i translatoryczna mogą zaliczyć praktyki zawodowe).

Nabór do Zespół ds. Promocji Wydziału Filologicznego ma charakter konkursu błyskawicznego.

Co trzeba zrobić:

• stworzyć post na Instagrama (zdjęcie, opis i hasztagi) będący promocją studiów na Wydziale Filologicznym
  • przesłać go do 28 czerwca 2021 na adres e-mail: malcer@ug.edu.pl
  • opatrzyć go zgodą na wykorzystanie zdjęcia i tekstu na Instagramie, FB oraz stronie Wydziału Filologicznego www.fil.ug.edu.pl w celach promocyjnych.

Nasza propozycja jest skierowana do wszystkich studentów i doktorantów Wydziału Filologicznego UG. Do zespołu wybierzemy autorów najlepszych postów. Nadesłane prace wykorzystamy na Instagramie. Autorów najlepszych prac nagrodzimy także gadżetami z logo Wydziału Filologicznego.

Data publikacji: piątek, 18. Czerwiec 2021 - 12:35; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 18. Czerwiec 2021 - 13:07; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka