"Pan Młody" - film dyplomowy Jana Saczka, absolwenta Wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej, prezentowany w konkursie filmów krótkometrażowych na Festiwalu Filmowym w Gdyni

Miło nam poinformować, że film dyplomowy Pan Młody w reżyserii naszego absolwenta Jana Saczka jest pokazywany w konkursie filmów krótkometrażowych na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni. Twórcami filmy są absolwenci Wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej na Wydziale Filologicznym UG: Jan Saczek - scenariusz i reżyseria, Natalia Wichrowska - kierownik produkcji i Oskar Wadowski. Projekt powstawał w 2020 roku w ramach seminarium dyplomowego dr Piotra Kurpiewskiego i mgr inż. Jakuba Maja z Instytutu Badań nad Kulturą.

Warto dodać, że film był już prezentowany na festiwalu filmów krótkometrażowych Long Story Short we Wrocławiu.

Harmonogram repertuaru filmu na: https://festiwalgdynia.pl/filmy/pan-mlody/

Pan Młody, scen. i reż. Jan Saczek

Adam jest w kościele, zaraz weźmie ślub z Martą. Wykorzystując chwilę, chce jeszcze podjechać po kolczyki panny młodej, które zostały w domu. W tym momencie dzwoni do niego była dziewczyna...

Data publikacji: piątek, 11. Czerwiec 2021 - 11:22; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 24. Wrzesień 2021 - 15:45; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka