Wirtualne Targi NAWA - świat arabski i Afryka

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) zaprasza uczniów szkół średnich i studentów na wirtualne targi edukacyjne poświęcone możliwościom studiowania w Polsce.
Do wydarzenia można dołączyć pod adresem www.rsgp.webexpo.pl, w czwartek, 22 kwietnia, w godz. 08:00 - 16:00 GMT+1.

Stoisko UG

z
Targi Edukacyjne NAWA to najlepsza okazja do bezpośredniego kontaktu z 50 wiodącymi uczelniami z Polski. Potencjalni studenci mogą do nas dotrzeć i uzyskać informacje na temat programów studiów, przyjęć, dostępności stypendiów, opłat za studia i wszystkich innych istotnych tematów.
Live chat/skype umożliwi indywidualne konsultacje z przedstawicielami uczelni. Webinaria prowadzone przez wybrane uczelnie będą prezentować możliwości kształcenia i kariery w Polsce. Będziemy odpowiadać na pytania i podpowiadać, gdzie szukać istotnych informacji.
Webinarium otwierające wydarzenie będzie prowadzone w języku arabskim i będzie prezentować polskie doświadczenia studentów z Palestyny, Jordanii i Egiptu. Start o godzinie 10:00 GMT+1
Zadaj swoje pytanie (po angielsku lub arabsku) na: https://www.facebook.com/events/628351338003053

Data publikacji: poniedziałek, 19. Kwiecień 2021 - 14:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Kwiecień 2021 - 14:31; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka