Interdyscyplinarna wystawa sztuk wizualnych „Nowy Świat"

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w interdyscyplinarnej wystawie sztuk wizualnych „Nowy Świat”, w ramach której studenci Wydziału Filologicznego pod kierunkiem dr hab. Tomasza Wiśniewskiego, prof. UG, we współpracy z Kołem Naukowym „Projektor” oraz Fundacją „Kolonia Artystów” stworzyli przestrzeń artystyczną dla artystów/ artystek z całej Polski i zagranicy, aby ci/ te przedstawili/ przedstawiły własną interpretację tematu wystawy.

Wernisaż wystawy oraz panele dyskusyjne z artystami/ artystkami odbędą się online, a w momencie, kiedy pozwolą na to restrykcje sanitarne, możliwe będzie zwiedzanie wystawy także stacjonarnie.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 10. Marzec 2021 - 10:40; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 10. Marzec 2021 - 10:42; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka