Spotkanie kół naukowych

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszam na spotkanie przedstawicieli wszystkich kół naukowych działających na naszym Wydziale. Na spotkaniu dokonamy podziału przyznanych nam środków z puli Parlamentu Studenckiego. Przypomnę, że przyznawane na Wydział środki uzależnione są od działalności kół, której najbardziej oczywistym dowodem jest sprawozdanie za poprzedni rok. Jeśli więc do mnie i do Parlamentu nie dochodzą Państwa sprawozdania, jest to równoznaczne z obniżeniem kwoty przypadającej na Państwa działalność. Proszę więc wszystkich Państwa, aby Państwo przejrzeli, czy takie sprawozdania zostały wysłane. Mam świadomość, że ubiegły rok był niezwykle ciężki dla wszystkich nas i trudno było cokolwiek zorganizować, ale informacja o braku działalności też jest sprawozdaniem! Proszę również o podstawowe dane poszczególnych kół (niektóre robią to systematycznie, ale tylko niektóre), tzn. ilu jest członków koła, kto stoi na czele koła, kto jest opiekunem koła, czy adresy kontaktowe są aktualne. Chciałbym, aby na naszej wydziałowej stronie internetowej znajdowały się opisy rzeczywiście działających kół i aby opisy były aktualne (dane z roku 2014 raczej do takich nie należą...).
Uprzejmie pproszę o przesyłanie preliminarzy do wtorku, 23 marca, do godziny 15.00, na adres wspierającej mnie w opiece nad Państwa Kołami pani Jolanty Jeznach
Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 marca o godzinie 16.00.
Link do spotkania:

dr Grzegorz Kotłowski
Prodziekan ds. Studenckich

Data publikacji: wtorek, 9. Marzec 2021 - 21:41; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Marzec 2021 - 07:23; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka