TEDxUG: Potrzeba słów!

Potrzebujemy Waszych piór, klawiatur, pomysłów i głów. Potrzebujemy pomocy w pisaniu – i zmienianiu świata.

Konferencja TEDx University of Gdańsk ma wielki apetyt na dobre słowa i opowieści. Na coś, co poruszy. Coś, co rozbawi. Coś, co rozpocznie zmianę. Jeśli umiecie, lubicie i chcecie pisać dla społeczności, która doceni, zrozumie i poprosi o więcej, dołączcie do naszego zespołu. Zapraszamy! Przed nami przynajmniej trzy miesiące wesołej pracy na rzecz idei wartych upowszechnienia. Dla Uniwersytetu, dla otoczenia, dla wiedzy i umiejętności. Z Wami i dla Was.

Pomożecie? Chcecie pomóc w inny sposób? Napiszcie śmiało!
W imieniu organizatorów
dr Miłosz Wojtyna
Instytut Anglistyki i Amerykanistyki

Data publikacji: wtorek, 2. Marzec 2021 - 13:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Marzec 2021 - 14:04; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka