Nasza absolwentka Anna Parzyńska laureatką Polish Businesswomen Awards

Anna Parzyńska, absolwentka Instytutu Filologii Romańskiej na Wydziale Filologicznym UG i  doktorantka dr hab. Joanny Jereczek-Lipińskiej, prof. UG, została laureatką konkursu Polish Businesswomen Awards magazynu "Businswoman&life". Jej Szkoła Języków Obcych CEO Sitrax école została nominowana w kategorii "Lider wśród nowoczesnych szkół językowych". Gala wręczenia nagrody odbyła się 26 lutego 2021.

Nasza doktorantka została także nominowana do nagrody Polskiej Agencji Przedsiębiorczości jako kobieta biznesu zarządzająca spółką, działającą w przemyśle rafineryjnym.
Sitrax Engineering, firma inżynieryjna, w której Anna Parzyńska zajmuje najwyższe stanowisko zarządcze, została nominowana do nagrody Made in Poland za istotny wpływ na kształt i rozwój gospodarki narodowej.  Prezes Anna Parzyńska podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat zielonej energii i przemysłu stoczniowego w Polsce podczas II Kongresu Made in Poland w Berlinie, a w kwietniu ukaże się artykuł na jej temat w Magazynie "Forbes".

Naszej absolwentce i doktorantce serdecznie gratulujemy życzymy dalszych sukcesów!

Więcej o naszej doktorantce przeczytaj: https://ug.edu.pl/news/pl/883/polish-businesswomen-awards-dla-doktorantki-z-ug

Data publikacji: poniedziałek, 1. Marzec 2021 - 08:50; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 3. Marzec 2021 - 07:17; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka