Szkolenie z prawa autorskiego dla studentów i dokotrantów

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej oraz "Gazeta Uniwersytecka" zapraszają wszystkich studentów i doktorantów na bezpłatne szkolenie z prawa autorskiego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym jest plagiat, jak należy cytować autorów, czy można fotografować slajdy podczas wykładów oraz jak chronić swój wizerunek w Internecie, zapisz się na szkolenie.
Prelegentką będzie dr Małgorzata Węgrzak, radca prawny i adiunkt na WPiA UG, która prowadzi szkolenia i seminaria z prawa autorskiego z kraju i za granicą. Jej zainteresowania badawcze obejmują problematykę prawa własności intelektualnej i prawa ochrony dziedzictwa kultury.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 26. luty 2021 - 09:42; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 26. luty 2021 - 09:50; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka