Virtual mobility - kolejna edycja

W ramach konsorcjum SEA-EU rozpoczyna się druga edycja pilotażowego projektu mającego na celu zwiększenie wirtualnych mobilności wśród członków konsorcjum. Ideą jest nawiązanie kontaktu między wykładowcami z tego samego kierunku studiów na różnych uniwersytetach, który zaowocuje przeprowadzeniem wspólnych zajęć. Kluczowym aspektem tego pilotażowego doświadczenia jest zaoferowanie studentom międzynarodowej perspektywy, która wzbogaci ich proces uczenia się.

Poszukujemy wykładowców chętnych do zaproponowania minimum 4-godzinnych zajęć w celu rozpoczęcia współpracy z nauczycielami z partnerskiej uczelni SEA-EU.
Przeprowadzenie takiego kursu będzie zaliczane do pensum, a po zakończeniu edycji prowadzący otrzymają certyfikat udziału w międzynarodowym projekcie, jakim jest SEA-EU European University of the Seas. Przygotowanie takiego kursu i jego przeprowadzenie będzie również podstawą do czynnego współuczestnictwa w tworzeniu przyszłych kursów kształcenia oraz będzie stanowiło podstawę do uczestnictwa w międzynarodowych grupach eksperckich w zakresie tego projektu.

Władze UG zamierzają udział w projekcie SEA-EU uczynić ważnym kryterium aktywności we współpracy międzynarodowej premiowanej podczas oceny pracowniczej.

Wypełnione formularze prosimy przesłać do Biura SEA-EU na adres sea-eu@ug.edu.pl do dnia 19 marca 2021 r.

Data publikacji: czwartek, 18. luty 2021 - 07:57; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 25. luty 2021 - 12:04; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka