TEDx University of Gdańsk

TEDx University of Gdańsk – Spotkanie organizacyjne – 8 lutego o 18:00

TEDx na UG? Jeśli czekaliście, to się doczekaliście. Już w czerwcu na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się pierwsza edycja tej popularnej konferencji. Więcej informacji – o prelegentach, programie i wydarzeniach towarzyszących – przedstawimy już wkrótce. A tymczasem zapraszamy Was do współpracy!

Chcecie dołączyć do zespołu organizacyjnego i zrobić tę wielką rzecz wspólnie? Przyjdźcie na spotkanie. Pierwsze już 8 lutego o 18:00 w Google Meet: https://meet.google.com/zqa-uqip-sxf

Chcecie polecić znakomitego prelegenta? Kogoś, kto na UG praktykuje idee warte upowszechnienia? Wykładowcę, studenta, doktoranta albo któregoś z pracowników? Kogoś, kto powinien wystąpić na naszej scenie? Napiszcie na rekrutacja@tedxuniversityofgdansk.com albo kliknijcie w formularzu.

Macie pytania? Piszcie koniecznie!
Do usłyszenia i zobaczenia!

W imieniu organizatorów
Ania Łucka
Event Manager

Data publikacji: piątek, 5. luty 2021 - 11:17; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 5. luty 2021 - 13:47; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka