Zapraszamy na Podyplomowe Studia Polonistyczne - Nauczyciel Języka Polskiego

Trwa rekrutacja na Podyplomowe Studia Polonistyczne - Nauczyciel Języka Polskiego. Zapraszamy na edycję studiów podyplomowych, która rozpocznie się w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021. Celem Podyplomowych Studiów Polonistycznych – Nauczyciel Języka Polskiego jest przygotowanie absolwentów do nauczania języka polskiego w szkołach różnych typów i na różnych etapach edukacyjnych. Absolwent uzyska kwalifikacje do nauczania języka polskiego w szkole podstawowej i ponadpodstawowej zależnie od posiadanego przygotowania pedagogicznego.

• Rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się za pośrednictwem  Internetowej Rejestracji Kandydatów na Studia Podyplomowe - IRK: https://podyplomowi.irk.ug.edu.pl/
  • Rejestracja w IRK trwa od 18.01. do 12.02.2021 r.

Data publikacji: wtorek, 26. Styczeń 2021 - 09:02; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 26. Styczeń 2021 - 09:02; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka