Kół naukowych sposoby na COVID-19, czyli jak radzić sobie z funkcjonowaniem w trudnych czasach

Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

Zaprasza do udziału w konferencji naukowej

Kół naukowych sposoby na COVID-19, czyli jak radzić sobie z funkcjonowaniem w trudnych czasach

18 grudnia 2020

Uniwersytet Gdański, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Celem wydarzenia jest wymiana poglądów i doświadczeń studentów zaangażowanych w działalność kół naukowych, które muszą sprostać wyzwaniom stawianym im przez aktualną sytuację epidemiologiczną. Ten trudny dla wszystkich czas zmusza do poszukiwania niestandardowych rozwiązań i otwarcia się na nowe technologie, dlatego tak ważnym jest wypracowanie dobrych praktyk i znalezienie skutecznych sposobów na przyciągnięcie uwagi odbiorców. Dyskusję wzbogacą eksperci związani z mediami: Kuba Kaługa (RMF FM), Kryspin Pluta (reżyser), Kapuczina - Paulina Rudnicka (blogerka) oraz przedstawiciele partnerów konferencji: Michał Polak (Warszawski Instytut Bankowości) i Marcin Wąsik-Wiszniewski (Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem*). Skonfrontują oni swoje doświadczenia oraz wiedzę z wypowiedziami uczestników.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli kół naukowych i organizacji studenckich, których działalność związana jest z szeroko pojętymi mediami, reklamą i PR.

Komitet naukowy i organizacyjny konferencji:Plakat

• Dr hab. Małgorzata Łosiewicz, prof. UG
  • Dr hab. Anna Lusińska, prof. UG
  • Dr Monika Białek