fbpx III Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Wielkie Religie Świata w Języku i Kulturze. Chrześcijaństwo. Judaizm: Wspólne Dziedzictwo | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Miejsce:
Instytut Rusycystyki i Studiów Wschodnich Wydział Filologiczny on-line
Data i czas wydarzenia:
17.11.2022 - 09:00 do 18.11.2022 - 09:00
Organizator:
Zakład Języka Rosyjskiego i Przekładoznawstwa oraz Zakład Pragmatyki Komunikacji i Dydaktyki Języka Rosyjskiego: dr Magdalena Jaszczewska dr Wanda Stec, dr Tatiana Kopac Instytut Rusycystyki i Studiów Wschodnich Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego (on-line)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Wielkie Religie Świata w Języku i Kulturze. Chrześcijaństwo. Judaizm: Wspólne Dziedzictwo", która odbędzie się w trybie zdalnym (on-line) w dniach 17‒18 listopada 2022 r.
Konferencja jest organizowana przez Zakład Języka Rosyjskiego i Przekładoznawstwa oraz Zakład Pragmatyki Komunikacji i Dydaktyki Języka Rosyjskiego w Instytucie Rusycystyki i Studiów Wschodnich na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego.