Zielone stopnie na dziedzińcu Neofilologii przy Rektoracie - głosujcie na nasz pracowniczo-studencki projekt "Zielonego Uniwersytetu"

Od 20 do 27 maja trwać będą głosowania w pierwszej specjalnej edycji Akademickiego Budżetu Obywatelskiego pod nazwą „Zielony UG”, który realizowany jest w ramach projektu SEA-EU 2.0 finansowanego ze środków Erasmus+.

Przekształcanie kampusu uniwersyteckiego w model zrównoważonego rozwoju wymaga zaangażowania całej społeczności akademickiej: studentów, doktorantów, wykładowców, naukowców i administracji, dlatego zachęcamy do głosowania na nasz pracowniczo-studencki projekt  "Zielone stopnia obok baru przy Rektoracie UG oraz doposażenie ogrodu kieszonkowego przy budynku Neofilologii".

zielony

Data publikacji: piątek, 17. Maj 2024 - 08:47; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 17. Maj 2024 - 11:43; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka