IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu „Mowa – Człowiek – Świat”: perswazja językowa w różnych dyskursach

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa

MOWA – CZŁOWIEK – ŚWIAT: PERSWAZJA JĘZYKOWA W RÓŻNYCH DYSKURSACH

przeznaczona  dla językoznawców, literaturoznawców, medioznawców, politologów, psychologów, socjologów i specjalistów innych dziedzin naukowych odbyła się w dniach 9-10 maja 2024 r.

w Instytucie Rusycystyki i Studiów Wschodnich Wydziału Filologicznego i online (MS Teams).

Obrady odbywają się w budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego, ul. Wita Stwosza 51, sala 260.

Konferencję otworzyła dziekan Wydziału dr hab. Urszula Patocka-Sigłowy, prof. UG.

Języki konferencji: polski, rosyjski, ukraiński, angielski.

Organizatorzy:

• dr hab. Żanna Sładkiewicz, prof. UG
  • dr Aleksandra Klimkiewicz
  • dr Katarzyna Wądołowska-Lesner
  • mgr Iryna Antonenko (sekretarz konferencji)

Mail konferencji:  mcs@ug.edu.pl

Galeria zdjęć z konfernecji:

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: czwartek, 9. Maj 2024 - 11:03; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 16. Maj 2024 - 13:03; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka