Wiosenna wymiana ubrań po studencku

Jesteś studentem? Nie wiesz co zrobić ze starymi ubraniami zalegającymi w szafie, a chciałbyś mieć nowe? Świetnie! Zatem projekt Wiosenne wietrzenie szaf jest właśnie dla Ciebie, Studencie! Przyjdź 4 kwietnia na Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego i wymień się!
Wiosna to doskonała pora, by opróżnić szafę z zalegających w niej ubrań z zeszłego roku i wymienić je na nowe. Właśnie w tym celu organizujemy studencki swap. Każdy student w trakcie trwania projektu będzie dysponował własnym stanowiskiem, na którym będzie mógł wystawić ubrania do wymiany. Specjalnym gościem wydarzenia będą autorki bloga Politechnika Fashion (politechnikafashion.blogspot.com), które udzielą porad modowych  na temat stylizacji obowiązujących w sezonie wiosennym. Wydarzenie odbędzie się w piątek 4 kwietnia w godzinach od 13 do 15 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego.  Aby wziąć udział w wymianie należy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu na adres   mailowy: studenckiswap@gmail.com. Informujemy, iż ilość miejsc jest ograniczona! A więc nie czekaj i zgłoś się już TERAZ !!! Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony wydarzenia na Facebook oraz odsłuchania audycji na temat Naszego przedsięwzięcia w Mega Otwartym Radiu Studenckim. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
*Informacja dla uczestników: Prosimy o przyniesienie własnej odzieży do wymiany.
Organizatorzy: Studenci Specjalności Animacja i Upowszechnianie Kultury Katedry Kulturoznawstwa

Patronat medialny                          Współorganizator                        Patronat Honorowy
Mega Otwarte Radio Studenckie      Politechnika Fashion                Dziekana Wydziału Filologicznego

Data publikacji: poniedziałek, 24. Marzec 2014 - 07:41; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 29. Listopad 2022 - 13:26; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski