Miło nam poinformować, że Minister Nauki, Dariusz Wieczorek, powołał prof. dr hab. Anetę Lewińską i prof. dr. hab. Przemysława Gębala z Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Wydziale Filologicznym UG do składu Państwowej Komisji do spraw Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego na kadencję 2024-2028 z dniem 26 kwietnia 2024. Inauguracyjne posiedzenie Państwowej Komisji odbędzie się 20 maja br. o godzinie 12:00 w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Pani Profesor Anecie Lewińskiej i Panu Profesorowi Przemysławowi Gębalowi serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz promocji języka polskiego.

Profesorowie Aneta Lewińska i Przemysław Gębal powołani przez Ministra Nauki do składu Państwowej Komisji do spraw Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego:

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 7. Maj 2024 - 12:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 7. Maj 2024 - 13:47; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka