Digital Theatre+ - testowy dostęp do zasobów

Zapraszamy do testowania Digital Theatre+, kompleksowej platformy dydaktycznej przygotowanej z myślą o szkolnictwie wyższym, która zapewnia dostęp do przygotowanego w języku angielskim zbioru przedstawień teatralnych, filmów dokumentalnych, wywiadów i materiałów edukacyjnych.

Dostęp testowy jest możliwy od 15 marca do 24 kwietnia 2024 roku, dzięki działaniom podjętym przez Pracownię Badawczą Between.Pomiędzy pod kierunkiem dr hab. Tomasza Wiśniewskiego, prof. UG z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki na Wydziale Filologicznym UG.

Z platformą można się łączyć z komputerów w sieci UG i zdalnie przez system HAN.

Zespół Prasowy

Data publikacji: wtorek, 19. Marzec 2024 - 11:11; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 10. Kwiecień 2024 - 13:36; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka