"Lockdown. Antologia opowiadań o nauce w czasie pandemii" - tom studentów skandynawistyki UG i grafiki gdańskiej ASP

Zbiór opowiadań studenckich zatytułowany Lockdown. Antologia opowiadań o nauce w czasie pandemii jest owocem współpracy studentów skandynawistyki na Wydziale Filologicznym (teksty) oraz grafiki gdańskiej ASP (ilustracje).

Opiekunkami projektu z Instytutu Skandynawistyki i Fennistyki są dr hab. Maja Chacińska, prof. UG i dr hab. Hanna Dymel-Trzebiatowska, prof. UG, a z  z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku dr Agata Królak.

Serdecznie zapraszamy do lektury tej oryginalnej publikacji!

lockdown

Data publikacji: piątek, 15. Marzec 2024 - 10:15; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 15. Marzec 2024 - 12:33; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka