Filmowa Wydziałowa Gra Terenowa. Bierzcie mapki i działajcie! Nagrody czekają!

Dziś wtorek i jutro środa Filmowa Wydziałowa Gra Terenowa!

Początek na stoisku Filologicznego UG (WNS, ul. Bażyńskiego 4)!

Tam czekają na Was niesamowite studentki Produkcji form audiowizualnych, twórczynie Gry!

Bierzcie mapki i działajcie, nagrody czekają!

Program dzisiejszego drugiego Dnia otwartego 13 marca na Filologicznym!

Czekamy na Was!

Znakomici studenci Filologicznego UG zapraszają dziś w drugim Dniu otwartym do udziału w Filmowej Grze Terenowej na konsultacje nt. wyboru kierunku studiów. Początek gry na stoisku Filologicznego na Wydziale Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4, poziom 0.
Dziś do gry zapraszają Was studentki Produkcji audiowizualnych, anglistycznego koła naukowego Tłumaczeń Ustnych „Symultana”, Koła Glottodydaktyki „EDUKATORY”, koła Logopedów oraz Filologów Klasycznych i Mediteranistów, studenci Etnofilologii kaszubskiej, Filologii romańskiej, chińscy studenci Filologii polskiej oraz Lingwistyki stosowanej. Nagrody czekają!
Widzimy się na Filologicznym?

Data publikacji: wtorek, 12. Marzec 2024 - 11:09; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 14. Marzec 2024 - 08:35; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka