Audiodeskrypcja po studencku (nie)Odległe Horyzonty - projekcja 3 filmów dla osób niewidomych i słabowidzących z audiodeskrypcją oraz dla osób niesłyszących i słabosłyszących z napisami

Audiodeskrypcja po studencku (nie)Odległe Horyzonty

Grupa studentów filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego, we współpracy z Centrum Filmowym UG, podjęła się zadania przystosowania trzech filmów krótkometrażowych z kolekcji „Śmierć, miłość i roboty” produkcji Netflixa dla osób niewidomych i słabowidzących – w formie audiodeskrypcji – oraz dla osób niesłyszących i słabosłyszących – w formie napisów.

Chcąc podzielić się owocem swoich starań z szerszą publicznością, organizują pokaz w ramach X. edycji projektu „Audiodeskrypcja po studencku” pod tytułem „(Nie)odległe horyzonty”, który odbędzie się dnia 18.01.2024 o godzinie 17:00 w auli 021 w budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego, ul. Wita Stwosza 51 w Gdańsku. Wstęp wolny.

Wstęp wolny.

Data publikacji: poniedziałek, 8. Styczeń 2024 - 07:57; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Styczeń 2024 - 11:51; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka