Spotkanie z Michałem Rusinkiem — sekretarzem Wisławy Szymborskiej, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego

👉 3 października (wtorek) o 17.30 w Bibliotece Głównej UG odbędzie się spotkanie z Michałem Rusinkiem — wieloletnim sekretarzem Wisławy Szymborskiej, literaturoznawcą, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego i autorem biografii „Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej”.
Z Michałem Rusinkiem o współpracy i przyjaźni z Szymborską, poezji i twórczości rozmawiać będzie Joanna Kamień.

z
🤝 Współorganizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Gdański, ACK Alternator, Księgarnia Uniwersytecka i kawiarnia Książką i Kawą.
📌 Projekt został dofinansowany ze środków Miasta Gdańska w ramach programu Gdańsk Miasto Literatury.

Data publikacji: środa, 20. Wrzesień 2023 - 14:15; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 21. Wrzesień 2023 - 10:07; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka