Dziś w Jedynce audycja o Anne Dufourmantelle i jej książce "Pochwała ryzyka" z udziałem dr Barbary Brzezickiej

Zapraszamy do wysłuchania audycji o Anne Dufourmantelle i jej książce "Pochwała ryzyka" z udziałem dr Barbary Brzezickiej z Instytutu Filologii Romańskiej na Wydziale Filologicznym UG w programie Katarzyny Janowskiej "Eureka" (Polskie Radio Jedynka, 19 czerwca o godz. 19.30), a także do lektury eseju w Miesięczniku ZNAK na ten sam temat:

"Odwołując się w części do filozofii Emmanuela Levinasa, własnych doświadczeń i poszukiwań, francuska filozof Anne Dufourmantelle pisze "Pochwałę ryzyka". W 2017 roku podczas wakacji na Lazurowym Wybrzeżu ginie, podejmując ryzyko ratowania tonącego dziecka. Gościem audycji będzie dr Barbara Brzezicka z Instytutu Filologii Romańskiej Uniwersytetu Gdańskiego".

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 19. Czerwiec 2023 - 12:13; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Czerwiec 2023 - 12:22; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka