Studenckie Koło Naukowe "Mozaika" zaprasza na wystawę "Sztuki krzesełkowej”

Studenckie Koło Naukowe "Mozaika" zaprasza na wystawę "Sztuki krzesełkowej”, którą można oglądać na parterze Wydziału Filologicznego (ul. Wita Stwosza 55, korytarz przy auli 1.47) od 14 do 22 czerwca 2023 roku. Prezentowane są na niej prace, które przez lata powstawały na oparciach krzeseł w auli 1.47 na Wydziale Filologicznym, dzięki twórczemu zaangażowaniu studentów. Prace reprezentujące poszczególne rzędy sali eksponowane są w formacie 100x70 cm. Poszczególne rysunki, poddane odpowiedniej obróbce graficznej, stały się elementami większych całości. Prace stanowią interesujące pole do refleksji i interpretacji natury kulturoznawczej.
Wernisaż odbył się pierwszego dnia wystawy 14 czerwca o godzinie 17:30. Oprócz oficjalnego otwarcia pojawiła się okazja do posłuchania o stworzeniu koncepcji wystawy, jej realizacji i procesie przygotowywania prac przez grafika, honorowego członka SKN Mozaika oraz absolwenta kulturoznawstwa UG, odpowiedzialnego za realizację wizualnej strony przedsięwzięcia – Jakuba Pietrzaka.
SKN Mozaika dziękuje za współpracę ACK Alternator, bez którego nie bylibyśmy w stanie wyeksponować prac w tak profesjonalny sposób!

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 12. Czerwiec 2023 - 14:57; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 16. Czerwiec 2023 - 09:41; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka