Instytut Rusycystyki i Studiów Wschodnich zaprasza licealistów i studentów w VII edycji Konkursu Piosenki

Instytut Rusycystyki i Studiów Wschodnich Uniwersytetu Gdańskiego
zaprasza studentów i licealistów do uczestnictwa
w VII edycji Konkursu Piosenki

♫♪♪♪♫

Oczekujemy na zgłoszenia indywidualne i grupowe (do 5 osób). Zainteresowanych prosimy o dostarczenie nagrań wideo – dwa utwory o różnym charakterze i dowolnej tematyce w językach wschodniosłowiańskich – w celu wyłonienia finalistów konkursu. Nagrania należy udostępnić w chmurze i linki dostarczyć drogą mailową do 11 stycznia 2023 roku na adresy:

tatiana.kopac@ug.edu.pl

svetlana.pavlenko@ug.edu.pl

Finał Konkursu odbędzie się 18 stycznia 2023 roku (o godz. 16.00) w formie online za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Podczas wydarzenia przewidziane jest odtworzenie nadesłanych nagrań, autoprezentacja uczestników oraz ogłoszenie werdyktu przez jury. Dalsze informacje będą przekazywane drogą mailową oraz dostępne na stronie Instytutu.

Organizatory Konkursu Piosenki 2023

• dr Tatiana Kopac
  • dr Svetlana Pavlenko
  • mgr Małgorzata Marciszewska