fbpx 25-26.04 Dni Lajku i Disjlaku | Wydział Filologiczny

25-26.04 Dni Lajku i Disjlaku

Będzie zabawa i będzie się działo!

Zastanawialiście się, co znaczy ta tajemnicza kampania karteczki z emotikonami :) :(, przylepione na naszym Wydziale? Teraz już wszystko jasne. Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Lajku i Dislajku.

Nasi animatorzy będą zachęcać Was do wyrażenia swojej aprobaty lub uwag krytycznych dotyczących życia na Wydziale Filologicznym. Napiszcie swoją opinię na przygotowanych przez nas karteczkach samoprzylepnych i umieście nas wyznaczonych miejscach.

CO, GDZIE, KIEDY:
25.04, godz. 8.00-15.00
Dzień Dislajku - parter budynku Filologii (vis-a-vis kiosku); parter budynku Neofilologii (szyby obok portierni)
26.04, godz. 8.00-15.00
Dzień Lajku - ta sama przestrzeń

Napiszcie wszystko, co Wa...s gryzie i co Was kręci, co Wam się podoba lub nie. Karteczki później zbierzemy i przeanalizujemy pod każdym możliwym względem, a wyniki opublikujemy, dlatego prosimy o kulturalne odpowiedzi ;)

Zaproście znajomych do wspólnej zabawy! Do zobaczenia! :)

Projekt:
  • Koło Naukowe Dziennikarstwo Internetowe i Social Media
  • Centrum Tutorów w ramach Funduszu Incjatyw Dydaktycznych
  • Wsparcie finansowe: Porektor ds. Studenckich, prof. dr hab. Arnold Kłonczyński
  • Patronat medialny: Radio MORS-Mega Otwarte Radio Studenckie
piątek, 2 czerwca 2017 roku, 10:25