Targi Akademia 20-21 marca 2017. Zapraszamy na stoisko Wydziału Filologicznego nr 3 | Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny UG
na Targach Akademia
20-21 marca 2017
Miejsce: Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6
Data: 20-21 marca 2017
20 marca, Wydział Prawa i Administracji, aula G
12.30 Od pasji do pensji. Co robią absolwenci Wydziału Filologicznego, prezentacja multimedialna Paweł Sitkiewicz, prof. nadzw., Prodziekan ds. Kształcenia
20-21 marca, Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6
9.00-15.00 Zapraszamy na stoisko Wydziału Filologicznego.
Zapoznaj się z naszą ofertą 23 kierunki studiów, 23 języki obce: ulotki, płyty ofertą dydaktyczną i filmami o Wydziale, rozmowy ze studiującymi
Nasi przewodnicy zabiorą Cię i oprowadzą po Wydziale!
20-21 marca, Wydział Filologiczny, ul. Wita Stwosza 51
9.30-13.00 Stanowiska konsultacyjne kierunków:
  • Sprawdzenie predyspozycji kandydatów do zawodu logopedy – konsultacje Naukowe Koło Logopedów z Katedry Logopedii Wydziału Filologicznego UG (Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6, I piętro)
  • Spotkanie z antykiem – stanowisko konsultacyjne kierunków Filologia klasyczna i Studium humanitatis-tradycje cywilizacji Europejskiej (foyer Wydziału Filologicznego budynek Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51)
  • Viva España! Olé! Hiszpański na Neofilologii stanowisko konsultacyjne Iberystyki (foyer Wydziału Filologicznego budynek Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51)
  • Lingwistyka stosowana i translatoryka (foyer Wydziału Filologicznego budynek Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51)

dr hab. Paweł Sitkiewicz, prof. nadzw.
Profesor UG. Polonista. Prowadzi zajęcia z historii kina, teorii mediów i creative writing. Pasjonuje go kino animowane i przedwojenna kultura popularna. Teraz prodziekan Wydziału Filologicznego ds. kształcenia. Zawodowo także redaktor rocznika "Przezrocze", autor książek dla dzieci, krytyk filmowy. Po pracy gra na banjo. Na wszystko ma czas.

Wydział Filologiczny na Targach Akademia 2017. Galeria zdjęć:
zzzzzzzzzzzzzzzzz
środa, 22 marca 2017 roku, 13:14