fbpx Weź udział w konkursie "Pokaż język tak, jak lubisz" | Wydział Filologiczny

Weź udział w konkursie "Pokaż język tak, jak lubisz"

Języki obce to Twoja pasja? Uwielbiasz poznawać nowe i pogłębiać swoją wiedzę o tych, które już znasz? Fascynują Ciebie inne państwa, ich kultura, tradycja i historia? Jeśli tak, opowiedz o tym w konkursie „Pokaż język tak, jak lubisz”wygraj iPada mini! Konkurs organizowany jest wspólnie przez Forum.Edukacja.net i Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Jak wziąć udział w konkursie?
Pokaż na Forum.Edukacja.net swoje zainteresowanie językiem obcym i kulturą jego kraju w zupełnie dowolnej formie – tak jak lubisz: możesz zamieścić wpis, zdjęcie, film, grafikę, kolaż lub każdą inną formę przekazu. Do 25 kwietnia masz czas, żeby rozwijać swój wątek konkursowy: moderować dyskusję zbierać kliknięcia „Lubię to” i „G +1”, a w międzyczasie wyobrazić sobie siebie jako posiadacza nagrody głównej – iPada mini.
Zasady i regulamin konkursu znajdziesz na Forum.Edukacja.net.
poniedziałek, 24 marca 2014 roku, 14:42