Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych - warsztaty

Polska Akademia Nauk zaprasza na warsztaty ERC organizowane 14-15 września 2017 przez PAN we współpracy z Uniwersytetem Oxfordzkim. Warsztaty są  dedykowane naukowcom z obszaru nauk humanistycznych i społecznych zainteresowanych aplikowaniem o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

Pierwszego dnia spotkania (14 września) odbędzie się konferencja poświęcona grantom ERC z udziałem zaproszonych naukowców z Oxfordu, a także konsultacje indywidualne dla wybranych uczestników warsztatów. Natomiast 15 września pracownicy Biura ds. Doskonałości Naukowej PAN przeprowadzą szkolenie „Wniosek ERC krok po kroku” dla węższego grona aplikujących (około 12 osób). Wcześniej odbędzie się śniadanie networkingowe zaproszonych gości z Oxfordu i wybranych polskich naukowców.

Rejestracja na wszystkie wydarzenia możliwa jest za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego pod adresem https://goo.gl/forms/zLqkP4FRun3xFFaA3 najpóźniej do 1 września 2017 r.

Data publikacji: poniedziałek, 7. Sierpień 2017 - 10:09; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Sierpień 2017 - 10:45; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka