XX Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Dialog kultur w literaturze i sztuce"

Katedra Rosjoznawstwa, Literatury i Kultury Rosyjskiej Instytutu Rusycystyki i Studiów Wschodnich Uniwersytetu Gdańskiego, Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie, Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku, Związek Pisarzy Moskwy oraz Centrum Twórczości „Akwarium” w Moskwie zapraszają na XX Międzynarodową Konferencję Naukową, tym razem poświęconą „Dialogowi kultur w literaturze i sztuce”. Obrady odbywać się będą 31 lipca-8 sierpnia 2017 roku w Klubie Domu Studenckiego nr 9 w Sopocie, ul. Bitwy pod Płowcami 64 w godzinach 10.00 do 18.00 (z przerwami).

Uroczyste otwarcie będzie miało miejsce 31 lipca o godzinie 10.00 w Rosyjskim Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku na ul. Długiej 35.

Data publikacji: wtorek, 11. Lipiec 2017 - 14:48; osoba wprowadzająca: Izabela Żochowska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 31. Lipiec 2017 - 10:09; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka