Kurs dokształcający dla kaszubistów

Konstruowanie programów nauczania języka kaszubskiego
dla szkoły podstawowej w realiach nowej Podstawy programowej

Centrum Języka i Kultury Kaszubskiej w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Gdańskiego przygotowało 24-godzinny kurs dokształcający dla nauczycieli języka kaszubskiego ukierunkowany na doskonalenie umiejętności konstruowania programów nauczania języka kaszubskiego w szkole podstawowej.
W toku zajęć (3 dni po 8 godzin lekcyjnych dziennie) uczestnicy kursu otrzymają niezbędne materiały dydaktyczne,  a po jego ukończeniu Zaświadczenie.

Termin:  sobota  24. 06. 2017, poniedziałek  i wtorek  26–27. 06. 2017
Prowadzące:  dr Ewa Andrzejewska, mgr Danuta Pioch, dr Justyna Pomierska
Obsługa administracyjna: Ewa Lubiszewska

Liczba osób: 16-28
Cena: od 300 do 400 zł
(cena zależy od liczby zgłoszeń i zostanie ustalona po wstępnej rekrutacji)
Miejsce: Instytut Filologii Polskiej, ul. Wita Stwosza 55, Kampus Oliwa.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać pocztą elektroniczną do 9 czerwca 2017 r. na adres: centrumkaszubskie@ug.edu.pl
Drugą edycję kursu planujemy zorganizować we wrześniu 2017 r.

Data publikacji: wtorek, 30. Maj 2017 - 14:32; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 30. Maj 2017 - 17:10; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka