Spektakl w języku angielskim "Romeo i Julia, czyli jeszcze więcej miłości"

Polskie Towarzystwo Neofilologiczne Koło Gdańsk – Uniwersytet Gdański

oraz

Szkolne Koło Teatralne przy Gimnazjum nr 29 w Gdańsku serdecznie zapraszają na przedstawienie w języku angielskim

„Romeo i Julia, czyli jeszcze więcej miłości”

Spektakl wyróżniono w V Ogólnopolskim Przeglądzie Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych „MiniGlobe”, a Nina Szulc – odgrywająca rolę Julii – zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki przeglądu.

Przedstawienie odbędzie się 20 maja 2017 r. o godzinie 10.00 w sali teatralnej w budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 51. Po spektaklu będzie można porozmawiać z uczniami i nauczycielami realizującymi projekt – chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami!

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 15. Maj 2017 - 14:32; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 15. Maj 2017 - 14:32; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka