Spotkanie z poetą Sławomirem Płatkiem

Katedra Wiedzy o Filmie i Kulturze Adiowizualnej

na Wydziale Filologicznym UG

zaprasza na

spotkanie z poezją Sławomira Płatka i jej autorem*.

Prowadzenie spotkania: Magdalena Sildatk, Iga Bielińska, Krzysztof Kornacki.

Spotkanie poświęcone jest najnowszej książce autora - "Stacja pomiarowa" (WBPiCAK, Poznań, 2016).

Czwartek, 19 stycznia, godz. 18.00, sala 1.48, Wydział Filologiczny UG, ul. Wita Stwosza 55.

Sławomir Płatek (1974), autor wierszy, publicysta filmowy i muzyczny, redaktor książek poetyckich, zastępca redaktora naczelnego miesięcznika „Salon Literacki”. Organizator wydarzeń kulturalnych w Gdańsku. Wydał tomiki poetyckie Bez imienia (2010), Prześwietlenie (2011, jako Anna Kalina Modrakis), awaria migawki (2012) oraz Wiersze dla Sophie Marceau i innych kobiet z którymi spałem (2013). Obecnie student trzeciego roku kierunku WOFiKA na UG. Organizator festiwali i spotkań literackich, juror w konkursach, prowadzi warsztaty twórczego pisania. .

* tytułem przypomnienia: Sławomir Płatek, to także nasz filmoznawczy Kolega

Data publikacji: wtorek, 17. Styczeń 2017 - 07:58; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Styczeń 2017 - 07:58; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka