Tajemnice TwinSpace i aplikacje do współpracy w projektach eTwinning

Dnia 10.12.2016

w godz. 10.00-13.00, w sali 028 w budunku Neofilologii na Wydziale Filologicznym UG odbędzie się kolejne seminarium metodyczne w ramach projektu eTwinning UG zatytułowane „Tajemnice TwinSpace i aplikacje do współpracy w projektach eTwinning”. Spotkanie poprowadzi Jolanta Okuniewska. Uczestnicy spotkania poznają narzędzia dostępne na platformie TwinSpace i inne aplikacje wykorzystywane w projektach eTwinning.

Nauczycieli akademickich specjalizujących się w kształceniu nauczycieli języków obcych i studentów chętnych do udziału w projekcie prosimy o kontakt pod adresem mailowym: ptn@ug.edu.pl

Data publikacji: poniedziałek, 5. Grudzień 2016 - 14:57; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 6. Grudzień 2016 - 12:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka