Rozstrzygnięcie konkursu na projekty studenckich kół naukowych, grup studenckich i studentów indywidualnych

Podczas Święta Wydziału 18 czerwca 2016 ogłoszono wyniki konkursu Dziekana Wydziału Filologicznego na projekty studenckich kół naukowych, grup studenckich i studentów indywidualnych:

• I miejsce i nagrodę 2 300 zł otrzymały studentki III roku Filologii polskiej Balbina Hoppe i Sara Gosk, autorki projektu „Wokół Sienkiewicza”.
  • II miejsce i nagroda 1 700 zł zdobyło kulturoznawcze Studenckie Koło Naukowe „Mozaika” za projekt „Badania dawnych praktyk ogrodniczych we wsiach mazowieckich”.

Trzy III miejsca i nagrody po 1 000 zł otrzymały:

• Koło Naukowe Teatrologów „Brikolaż” za projekt „Pracownia młodego humanisty”.
  • Koło Naukowe Logopedów za projekt „Twój głos Twoją siłą”.
  • Koła Naukowe Logopedów za projekt „Uniwersytet Malucha”.

Przewodniczącym i opiekunom kół naukowych oraz wszystkim osobom zaangażowanym w te znakomite projekty serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: czwartek, 23. Czerwiec 2016 - 11:06; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Czerwiec 2016 - 11:09; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka