Nowe uprawnienia dla Wydziału Filologicznego do nadawania stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie nauki o sztuce

Z radością informujemy, że Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego, decyzją Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów z dnia 25 stycznia 2016, otrzymał uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie nauki o sztuce.

To drugie nowe uprawnienie do nadawania stopnia doktora nauk humanistycznych, po otrzymanym przez Wydział Filologiczny w listopadzie 2015 uprawnieniu do nadawania stopnia doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie kulturoznawstwo.

Gratulujemy szczególnie prof. dr. hab. Mirosławowi Przylipiakowi kierownikowi Katedry Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej koordynatorowi wniosku do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów.

Data publikacji: poniedziałek, 1. luty 2016 - 12:33; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 1. luty 2016 - 12:49; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka