Klub Młodzieżowy FLY poszukuje studentów germanistyki

Klub Młodzieżowy FLY poszukuje osób chętnych do prowadzenia (w formie wolontariatu) zajęć dla gimnazjalistów w roku akademickim 2015/2016.
Zajęcia mogą prowadzić nie tylko wykwalifikowani nauczyciele - mile widziani są pasjonaci, specjaliści w swoich dziedzinach i studenci. Jeżeli nie posiadasz ogromnego doświadczenia - nie martw się! U nas je zdobędziesz :) To może być wspaniały początek dydaktycznej przygody dla studentów!

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do prowadzenia:

* indywidualnych korepetycji z j.polskiego/matematyki/j. angielskiego;
   * grupowych zajęć z j. niemieckiego i j. angielskiego;
   * zajęć tanecznych Breakdance;

Wymiar godzin, termin zajęć - do uzgodnienia.

Możemy zagwarantować:

* możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z młodzieżą,
   * ogromną satysfakcję,
   * pracę w przyjaznej i sympatycznej atmosferze z zaangażowanymi ludźmi,
   * zaplecze do prowadzenia zajęć (wyposażone sale wykładowe, sala plastyczna, sala rekreacji ruchowej),
   * zwrot kosztów dojazdu na zajęcia komunikacją miejską.

Zgłoszenia:
CV  prosimy wysyłać na adres a.kurek@fundacjafly.pl

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Fundacja FLY

MASZ HOBBY, PASJĘ - PODZIEL SIĘ Z INNYMI!

Fundacja Fly

adres: Świętojańska 36/2,
81-372 Gdynia
tel. kom.: 693-996-088