Sztuka Studenckiego Koła Naukowego Iberystyki po hiszpańsku i po kaszubsku

Przedstawienie Studenckiego Koła Naukowego Iberystyki po hiszpańsku i po kaszubsku

Sztuka w języku hiszpańskim No era una salchicha de Kaszubi czyli To nie była kiełbasa z Kaszub, napisana przez Norę i Andrzeja Orłowskich miała swoją premierę w ramach XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Język prezentacji: hiszpański (z tłumaczeniem na język polski). Więcej informacji na https://www.facebook.com/univgdateatro. Studenci iberystyki na Wydziale Filologicznym UG wystawili kryminał z dużą dawką humoru. Roberto Morales został otruty kiełbasą, którą zjadł na śniadanie. Kto jest mordercą? Roztargniony ogrodnik? Atrakcyjna kucharka? Bojaźliwy pies? Chciwa żona? Odpowiedź na zagadkę próbuje znaleźć detektyw Guatson z pomocą inspektora Jolmesa.

Obejrzyj fragmenty na:

Data publikacji: piątek, 15. Maj 2015 - 11:30; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 19. Czerwiec 2015 - 12:37; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka